Bohaterowie

(strona będzie aktualizowana w miarę pojawiania się nowych postaci, zdjęcia nie odzwierciedlają w 100% ich wyglądu!)

Aaron Orsini
Jego wiek nie jest powszechnie znany, dobrzy znajomi twierdzą, iż wynalazł eliksir długowieczności więc się nie starzeje. Sam nie chce zdradzać ile ma lat. Wygląda na 29 a zapytany o tą liczbę nie odpowiedział nic. Młody, przystojny, dobrze zbudowany, jednak żadna kobieta nie znalazła przy nim jeszcze miejsca.
Jest tajemniczy i na tym chyba trzeba zakończyć.
Właściciel zamku św. Jerzego w Lizbonie (tam też mieszka i utrzymuje się z udostępniania go zwiedzającym). Nie jest wiadome co robi całymi dniami.
O rodzinie także nikt nic nie wie, na dowodzie ma wpisane nazwisko starego rodu włoskiego, prawdopodobnie doszywane, jednak jak zawsze nic nie wiadomo.
Sofia Galvão
 
Dwudziestotrzyletnia kobieta o blisko 175 cm wzrostu. Ma jasnoniebieskie oczy i ciemne włosy. Wyróżnia się na tle innych kobiet.Anioł Stróż
Niewidzialni dla zwykłego człowieka, podobni do siebie, jednak inni. Ubrani są (w miarę postępu i wygody ;) w białą koszulkę i spodnie jeansowe. 
Przy pasie, co jest charakterystyczne dla Aniołów, mają przypięty miecz. Jako, że są to także Stróżowie, w ręce trzymają kij. Gdy się pojawiają można poczuć lekki powiew wiatru. Mają parę śnieżnobiałych skrzydeł.
(na zdjęciu powyżej ubolewa bo zgubił gdzieś swój kij :P)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz